Воскресенье, 05.05.2024, 23:12
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2014 » Ноябрь » 8 » Як вибрати психолога, психотерапевта
22:56
Як вибрати психолога, психотерапевта

Чи критерії, що допомагають визначити, який психолог може виявитися саме ВАШИМ і на професіоналізм якого Ви вправі розраховувати? Нижче перераховані основні критерії, на які варто звернути увагу.

Освіта
Воно неодмінно має бути вищим, тому що нерідкі ситуації, коли послуги психолога пропонують слухачі піврічних і навіть тримісячних курсів. Завжди до речі і наявність у дипломованого психолога додаткової освіти, яке свідчить про бажання фахівця вдосконалюватися в професії. Причому вагомим показником професіоналізму психолога є його періодичне участь в курсах підвищення кваліфікації, навчальних програмах по психології, професійних супервізії. Хороший психолог, втім, як і представник будь-якої іншої професії, повинен постійно розвиватися професійно. Адже якщо у нього настане професійний «застій», то як він зможе допомагати своїм клієнтам, кожен з яких індивідуальний і неповторний.

Я рекомендую цього психолога: http://psicoterapia.ru/ .
На сайті можна багато для себе підчерпнути, а також замовити консультацію.

Досвід особистої психотерапії
Завжди запитуйте у психолога, чи проходив він сам індивідуальну, групову психотерапію. Якщо він не пропрацював свої власні питання (а ми всі не ідеальні), то, швидше за все, він буде через їх призму працювати з Вами. Важливо, щоб психолог не закостенів в позиції фахівця, зверху вниз дивиться на своїх клієнтів. Добре, коли він показує Вам, що він теж жива і може помилятися. Тоді і у нього, і у Вас буде більше свободи у вираженні себе.
зрозумілість методів
Ви повинні розуміти, в чому сенс технік, використовуваних психологом, як ведеться його робота. Туманність і завуалированность дій фахівця не дозволять створити комфортну обстановку для спілкування і вірити у досягнення мети.

Відсутність обіцянок, що шлях буде легким
Загоєння душевних ран, спогади про болючі ситуаціях за визначенням не можуть приносити позитив, тому професіонал приховувати не буде: в процесі роботи часто і складно, і гірко, і сумно.
Відкритість
Психолог, що приховує абсолютно всі відомості про себе (у тому числі, сімейний стан, захоплення), навряд чи викличе у Вас відповідь бажання відкритися.
уміння розташувати
Навіть якщо психолог здається ідеальним з позиції вищенаведених критеріїв, але Ви відчуваєте, що спілкування з ним обтяжує, є два шляхи. Перший - припустити, що це звичайна незручність від контакту з малознайомою людиною, і все ж прийти на чергову консультацію. Другий (окремий, або вживалися після невдачі в першому) - продовжити пошук СВОГО психолога.

Просмотров: 1177 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz