Суббота, 20.04.2024, 16:52
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2017 » Февраль » 2 » Рюкзак-кенгуру
01:10
Рюкзак-кенгуру

Рюкзак переноска кенгуру – це популярний засіб для носіння маленьких дітей. Свою назву воно отримало завдяки однойменному тварині, яке переносить своїх дитинчат в сумці на животі. «Кенгурушка» являє собою сидіння, зроблена з міцної тканини і щільних ремінцем, з допомогою яких воно фіксується на спині мами.

Багато мам задаються питанням: навіщо потрібен рюкзак-кенгуру, якщо є дитячі коляски? Він має ряд переваг. Мама може бути достатньо оперативної і займатися своїми звичними справами. З рюкзаком на спині можна проходити там, де це проблематично зробити з коляскою. Якщо не працює ліфт, то спуститися з «кенгурушкой» набагато простіше, ніж з коляскою. Її можна використовувати вдома, коли мама готує їжу або прибирає, адже руки залишаються увесь час вільними.

Як вибрати рюкзак-кенгуру для новонароджених

Під час сидіння в рюкзаку ніжки малюка повинні бути широко розсунутими. Це запобігає розвиток дисплазії тазостегнових суглобів.
Дитина повинна мати можливість займати положення обличчям до мами, спиною до мами, а також лежачи. При цьому перехід в інше положення повинен відбуватися без шуму, щоб не турбувати малюка. Під час покупки необхідно перевірити кожне положення.
Купувати «кенгурушку» для хлопчика можна з 3-4 місяців, а для дівчинки – з 5-6 місяців. У більш ранньому віці використовувати перенесення не варто, оскільки вертикальне навантаження на хребет може призвести до неправильного формування.
Рюкзак повинен бути розрахований на вагу 10 кг. Саме в цій вазі малюк починає робити свої перші кроки. Дуже важливо, щоб рюкзак можна було регулювати, в залежності від зросту і ваги малюка.
Сидіння «кенгурушки» має бути широким, щоб не обмежувати зростаючий організм. Вузьке сидіння може стати причиною порушеного кровообігу в ніжках і тазу.
Спинка і сидіння повинні бути жорсткими, щоб підтримувати хребет малюка, які ще не навчився сидіти або робить це невпевнено. Не можна носити такого малюка у вертикальному положенні тривалий час. Краще чергувати рюкзак з коляскою або частіше міняти положення з вертикального на горизонтальне.
Можливість підтримки пахвами. Вага дитини в рюкзаку-кенгуру повинен розподілятися не тільки на промежину, а і на область пахв. В цьому випадку навантаження на хребет рівномірно розподіляється, що сприяє його нормальному розвитку.
Зручні, широкі і м'які ремені з запасом довжини. Вони забезпечать комфорт для мами, яка носить дитину на руках.
Кріплення повинні знаходитися спереду або збоку, щоб була можливість їх регулювати. Область фіксації повинна бути трохи туговатой, щоб під час носіння рюкзак не злітав з маминих плечей. При цьому «кенгурушка» повинна легко зніматися і вдягатися.
Наявність вентиляції в рюкзаку. Цей параметр особливо важливий для теплої пори року. Ніжна дитяча шкіра не повинна запревать.

Замовити рукзак кенгуру можна тут: кенгурушка Киев.

Рюкзак кенгуру відгуки:

Олена, Москва:

«Про купівлю «кенгурушки» я задумалася, коли донька стала рідше спати на прогулянках. Вибір припав на babybjorn рюкзак кенгуру, адже він користується великою популярністю серед молодих матусь і вважається одним з найякісніших. Я вирішила, що економити на власній дитині – це гріх і вирішила його придбати. Так, зроблений він дуже якісно. З цим не посперечаєшся. У нього зручні застібки, міцна фурнітура. Посадити дитину на сидіння можна самостійно, без сторонньої допомоги. Однак малюк висить на промежині, що негативно позначається на його хребті. Я купила його для двомісячної дівчинки, а це дуже рано, оскільки хребет у неї незміцнілий. Так, і доньці вертикальне положення не дуже сподобалося. Кожен раз, коли я садила її в «кенгурушку» вона починала плакати і вередувати. Саме тому я відмовилася від використання рюкзака-кенгуру, незважаючи на те, що він дуже якісний».

Маргарита, Тюмень

«Я давно хотіла придбати рюкзак-кенгуру, тому що це дуже зручно. Читала, що купувати його потрібно тільки після того, як малюк досяг 5-6 місяців. Рюкзак кенгуру для новонароджених педіатри не рекомендують купувати. Я зупинила свій вибір на фірмі «Selby Freedom». Рюкзачок цієї фірми відмінно підтримує хребет малюка. Сидіння дуже зручне і широке, що дозволяє займати дитині фізіологічно правильне положення. Рюкзак кенгуру selby дуже зручний в носінні, малюк відчуває себе в ньому комфортно, тому покупкою я залишилася дуже задоволена».

Рюкзак кенгуру ціна залежить від якості використовуваних матеріалів і фурнітури. Середня вартість «кенгурушки» - 1500-2000 рублів. Вибирати відповідний рюкзак треба не тільки по опису виробників, а й за відгуками молодих матусь, які придбали «кенгурушку» і сформували свою думку про неї.

Кенгуру-рюкзак для дітей має різний термін служби. На це впливає не тільки качествеа використовуваних матеріалів, і вага, на який він розрахований. Наприклад, рюкзак кенгуру Active baby можна використовувати з самого народження і того часу, як малюк набере 15 кілограмів. Як правило, такий дитина набирає вагу в 1,5-2 року, коли малюк вже добре ходить. Чи має сенс купувати такий рюкзак повинні вирішувати батьки. При покупці необхідно звернути увагу і на те, чи можна рюкзачок прати. Якщо всередині є картонний вкладиш, то після першого прання «кенгурушку» можна буде викинути.

Рюкзак Кенгуру для дітей виручають маму в різних ситуаціях, адже під час носіння дитини руки у неї залишаються вільними. Для того щоб «кенгурушка» прослужила тривалий час, потрібно ретельно її вибирати. Звертайте увагу на вид матеріалу, якість фурнітури, сидіння, способи кріплення та фіксації хребта. Педіатри не рекомендують використовувати рюкзак-кенгуру раніше 5-6 місяців, поки малюк не навчився самостійно тримати спину. Вибираючи «кенгурушку» бажано ознайомитися з відгуками матусь на товар. Це допомагає визначитися з правильним вибором.

Просмотров: 1165 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Февраль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz