Четверг, 18.04.2024, 15:54
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2014 » Ноябрь » 26 » Чим годувати кішку, щоб не нашкодити здоров'ю
21:59
Чим годувати кішку, щоб не нашкодити здоров'ю

Кожен відповідальний власник повинен знати, чим годувати вихованця, щоб не нашкодити вусатою Лакомка. Кішки, які вживають продукти низької якості або харчуються одноманітно, частіше хворіють, більш сприйнятливі до інфекцій і менше живуть. Здорове харчування - основа повноцінної і довгого життя.
 
Готові корми або натуральні продукти?
 
  Найголовніше в харчуванні кішки - різноманітність. Однак це не означає, що кішку потрібно щодня пригощати делікатесами і вигадувати нові рецепти. Вишукування кулінарії - вибір людини. У природі кішка, як правило, дотримується одного раціону все своє життя. Але розумний звір складає цей раціон так, щоб до нього входили всі потрібні йому поживні елементи в певних пропорціях.

Я рекомендую купляти корм для кішки тут: лакомства для кошек.
Хороший корм від якого ваша кішка не зможе відмовитись за доступною ціною.

Взявши кішку в будинок, людина постає перед вибором: скласти раціон самостійно або довіритися професіоналам. На питання, що краще - промислові корми або натуральні продукти, - не існує правильної відповіді. Головне, щоб обраний тип харчування відповідав потребам улюблениці. Хороший сухий корм безперечно краще, ніж годування кішки тим, що є сьогодні в холодильнику. Але якщо власник знайде час, щоб скласти меню спільно з ветеринаром, і буде завжди дотримуватися обраного раціону, не піддаючись спокусі нагодувати вихованку тим, що є під рукою, промислові корми йому не потрібні.
 
  Важливо правильно годувати кішку. Ідеально збалансоване меню не принесе ніякої користі, якщо кішка буде їсти з ранку до вечора, не дотримуючись режиму. Найякісніший «холістік» може нашкодити, якщо перевага віддана не тієї лінії продукту або вихованка отримує дуже велику порцію.
 
«Натуральне» годування
 
Якщо кішка харчується натуральними продуктами, необхідно два рази на рік додавати в раціон вітамінно-мінеральний комплекс. Як правило, курс прийому триває близько трьох тижнів.
 
  Важко уявити кішку, яка в природному середовищі існування їсть яловичину або відварний рис. Натуральна їжа - це пташки і мишки, коники та інші жучки, деякі види трав. Але навряд чи власнику прийде в голову згодовувати вихованкою комах і дрібних гризунів хоча б тому, що це прямий шлях до глистной інвазії. Тому ті продукти, які ми називаємо натуральними, є такими тільки для людини, але ніяк не для кішки. Це важливо розуміти, щоб не нашкодити вихованкою. Меню потрібно скласти раз і назавжди, і дотримуватися раціону протягом усього життя, коректуючи його тільки по необхідності.
 

 
  Здорову дорослу кішку рекомендується годувати 1-2 рази на день. Кращий час для дворазового годування - восьмій ранку і шостій вечора. Якщо кішка їсть раз на день, бажано давати вихованкою їжу ближче до вечора. Порція розраховується дослідним шляхом: кішка повинна з'їсти все, що їй запропонували, і спокійно відійти від миски. Недоїли - порцію потрібно зменшити. Доїла і довго вилизує миску - збільшити порцію. Зрозуміло, важливо виходити з кондиції вихованки: ребра добре прощупуються, але не стирчать.
 
  Натуральне годування увазі застосування тільки «натуральних» продуктів. Думка ветеринарів категорично: або «натуралка», або готовий раціон. Смішне годування вносить дисбаланс, що призводить до погіршення травлення, гастритів і коліту, порушення обміну речовин і дефіциту або надлишку деяких поживних елементів.
 
  М'ясо - варене або проморожену (два тижні при температурі мінус 25). Птах, телятина і яловичина, козлятина, баранина, кролятина. Нежирні шматки, краще жилаві або обрізки. М'ясна вирізка це м'язове м'ясо, яке містить занадто багато білка (величезне навантаження на нирки). Вживання сирого м'яса призводить до зараження гельмінтами і деякими інфекційними хворобами. Фарш майже не засвоюється, розпещує шлунок. Шматочки повинні бути такими, щоб кішка жувала м'ясо, даючи ясен і зубів необхідне навантаження.
 
  Субпродукти - шлунки, нирки, сердечка, печінка та інші тельбухи. Нежирні, краще варені. Печінка з обережністю і нечасто.
 
  Молочні продукти - сир, нежирна ряжанка, кефір, кисле. Покращують травлення, але надлишок призводить до зворотного ефекту - гастрити, діарея та інші «радощі». Пригощати вихованку кисляком або кефіром можна пару раз на тиждень, в ранкове годування, бажано заправляючи овочі.
 
  Риба - тільки морська, без шкіри і кісток, обов'язково відварна. Не частіше двох годувань на тиждень. Якщо власник роздумує, чим годувати стерилізованого або кастрованого вихованця, рибу краще виключити з раціону повністю.
 
  Яйця - кілька разів на тиждень, варені перепелині або курячі. Бажано заправити олією або змішати з тертими овочами.
 
  Злаки - гречка, рис, іноді овес. Каші на воді або м'ясному бульйоні. Можна залити гарячою водою і дати постояти ніч, не варити. Крупа повинна бути звичайною, чи не обробленої паром.
 
  Овочі - морква, огірки, кабачки і гарбуз, іноді кольорова капуста. Сирі або тушковані на воді, заправлені кукурудзяним, оливковою або лляною олією (третина чайної ложки масла, не більше).

Просмотров: 1267 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz