Среда, 24.04.2024, 04:32
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2016 » Август » 16 » Як розкрутити сайт
00:10
Як розкрутити сайт

Отже, для початку ви повинні визначитися з тим, де саме вам потрібна розкрутка. Залежно від цього вже будувати подальшу стратегію просування. Наприклад, ви повинні визначитися з тим, чи буде у вашого сайту група в соціальних мережах, чи буде канал на ютубі і т.д. Де саме буде співтовариство: в твіттері, в фейсбуці або десь ще? Без цих елементарних знань не варто починати розкрутку.

Коли ж план є і потрібні напрямки визначені, це добре, але не варто починати просування, якщо в ваших групах або на вашому каналі ще нічого немає. Для початку треба хоча б трохи наповнити сторінки контентом, відео та іншим корисним матеріалом.

Розкрутка сайту в пошукових системах

Мабуть, це найефективніший просування, тому що воно здатне приносити найбільше трафіку на ваш проект і швидко зробити його високовідвідуваними. Справа в тому, що навіть якщо у вас буде дуже багато передплатників в якої-небудь групи або багато передплатників на Youtube, це все одно не принесе вам дійсно багато стабільного трафіку саме на ресурс, тому необхідно зосередитися саме на отриманні відвідувачів з пошукових систем.

Зробити це насправді не так вже й важко, потрібно дотримуватися такого алгоритму: Визначення ключових слів, під які потрібно написати статті - Написання і оптимізація цих статей - Оптимізація самого сайту під вимоги пошукових систем - Просування за допомогою посилань і соціальних сигналів.

Як видно, перший етап полягає у виборі ключових слів, за якими в подальшому ви хотіли б, щоб знаходили ваші сторінки. Сьогодні дуже неефективно просування по одному слову. Наприклад: квіти, меблі, автомобілі і т.д. Все тому, що ви просто не зможете вивести свій невеликий проект на перші місця за такими запитами, а навіть якщо це і вийде, то не всіх людей буде цікавити саме ваш матеріал.

Отже, ключові запити повинні складатися з 2-7 слів. Їх потрібно намагатися підбирати так, щоб вони не були занадто конкурентними, але в той же час частота пошуку по ним була хоча б 10-30 разів на місяць.

Для кожної статті потрібно підібрати кілька таких ключів, один з них повинен стати найголовнішим, його потрібно включити в назву статті, а також по можливості в її опис і в сам текст (1-2 рази).

Найпростіший спосіб зібрати потрібні ключі - скористатися пошуковими підказками. Припустимо, ви вирішили написати статтю з головним ключем "ремонт кухні". Вводимо цей запит в Гугл і бачимо, що вилазить багато уточнюючих запитів. Також варто зробити і для Яндекса і ви отримуєте набір слів, які можна додатково використовувати в статті для її подальшого просування.

Замовляйте створення та розкрутку сайту тут: розкрутка сайтів Львів. Довірте це професіоналам.

Зовнішні посилання і оптимізація зсередини

Варто сказати, що для виходу в топ не завжди достатньо написати просто хорошу і цікаву статтю. Все залежить від конкурентності запиту, дуже часто потрібно вживати додаткових заходів. Наприклад, купувати або іншим чином добувати зовнішні посилання на свій сайт, щоб його посилальна маса була якісною і росла.

Якщо поштова наш ключ на конкуренцію, то приготуйтеся до того, що вона буде величезною, тому що дуже багато людей шукають поради по ремонту, написано вже багато інформації на цю тему, і навіть якщо ви напишіть дуже хорошу і докладну статтю, потрапить в топ вона не скоро. При цьому, можливо, її доведеться просувати посиланнями.

Варто сказати, що сьогодні пошуковики вже не цікавить кількість посилань на ваш ресурс. Навпаки, за багато неякісних посилань можна отримати який-небудь фільтр. Якість стало набагато важливішим критерієм.

Цікаво, що дуже сильно на розкрутку в пошукових системах впливає те, як налаштований сам сайт зсередини. На якому движку він працює? Чи правильно встановлено url-адреси? Вжито чи заходи щодо запобігання дублів? Все це здається не таким важливим, але насправді це не так. Технічно грамотне налаштування грає величезну роль.

Соціальне просування

Сьогодні певну роль відіграє і соціальна складова, тому у вас на в статтях обов'язково повинні бути кнопки "Поділитися в соціальних мережах". Чим більше у вас буде репоста і ретвітів, тим краще. Це підказує тим же пошуковим системам, що матеріал цікавий людям і вони ним діляться з іншими. Ви можете почати з малого - попросити друзів і знакових поділитися деякими матеріалами вашого сайту.

Також ви можете замовити ретвіти і репости на різних біржах для просування. Для себе ви повинні визначити, які статті необхідно просунути в першу чергу і зосередитися на них.

Звичайно, найкращий варіант - це коли люди самі, за власним бажанням діляться вашими статтями з іншими, просто тому що вони їм сподобалися. До цього треба прагнути. Для цього намагайтеся писати цікаво.

Створіть щось унікальне

Статті це добре, але це звичайний підхід до розкручування. Якщо ви хочете швидко підняти відвідуваність ресурсу, зробіть щось нове і цікаве. Ось приклади:

проведіть конкурс з вашої тематики. Але не якийсь там нудний і банальний, на кшталт конкурсу коментаторів, який вже всім набрид. Придумайте щось реально класне! Наприклад, якщо ваш сайт про сайтобудування, запустіть якусь гру або тест з нагородою переможцям.

Зробіть якусь акцію, так ви привернете увагу людей. Справа в тому, що люди самі раді розповідати про різні цікаві речі, які відбуваються в рунеті. Приклади: "зроби 10 репоста наших записів і бери участь у розіграші призів", "зроби огляд проекту та отримай наш курс безкоштовно" і все інше в цьому дусі.

Випустіть свій власний безкоштовний навчальний продукт. Це дуже потужний підхід до розкручування. Люди люблять безкоштовності, тому це може підвищити популярність і впізнаваність вашого сайту в майбутньому.

Загалом, унікальне є унікальне, тут не можна обмежуватися тими простими рекомендаціями, які я вам дав. Подумайте краще самі і визначте, що ви б могли реалізувати на своєму проекті, щоб виділити його серед інших.

Сподіваюся, з цієї статті ви зрозуміли, як відбувається розкрутка сайту. Ну а більше інформації ви можете отримати з курсу з практики монетизації блогу, де розбирається не тільки розкручування, а й створення максимально прибуткового для вас ресурсу. А я на цьому прощаюся з вами.

Просмотров: 711 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Август 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz