Пятница, 26.04.2024, 11:35
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2014 » Ноябрь » 4 » Як вибрати накладні навушники
22:29
Як вибрати накладні навушники

Накладні моделі навушників забезпечують хорошу якість звучання не тільки в домашніх умовах, але і в умовах шуму - на вулиці, в дорозі. Вони не такі великі і важкі, як моніторні навушники, тому набагато зручніше. 

Наступний крок для вибору - дротяні або бездротові. Тут все залежить від майбутніх умов експлуатації. При використанні будинки за монітором надійніше використовувати дротяні, а на вулиці, щоб не плутатися в проводах, гарний другий варіант. Потрібно мати на увазі, що сигнал, що подається на бездротові навушники, схильний спотворень і в цілому знижує якість звучання. Відмінна опція - система активного шумозаглушення. Вона на порядок покращує шумоізоляцонние властивості, але навушники, оснащені такою системою, зазвичай важче і вимагають додаткової уваги - регулярної зміни батарейок або підзарядки акумуляторів цієї системи. В невеликій кількості моделей передбачена підтримка режиму звуку Surround. Цей режим використовується в домашніх кінотеатрах, тому наявність такої здатності навушників подарує всю гостроту відчуттів при перегляді улюбленого фільму.

Рекомендую наушники beats wireless купить.
Це якісні потужні та басисті навушники за доступною ціною.

А от що слід обов'язково врахувати - так це імпеданс навушників. Цей параметр визначить сумісність навушників з наявною технікою. Для повсякденного використання в домашніх умовах, наприклад, рекомендуються навушники з імпедансом 120-200 Ом, для прослуховування музики з мобільних пристроїв буде потрібно більш низьке значення цього показника. Якщо передбачається робота, наприклад, із звукозаписною технікою, що має підсилювачі сигналу, можна вибрати навушники з більш високим імпедансом. Чутливість навушників - це, простіше кажучи, гучність, яку вони передають людському вуху. Для домашнього використання підійдуть моделі з чутливістю до 100 децибел. Максимальна і мінімальна відтворювані частоти - параметр, який сильно впливає на ціну товару, а ось за фактом навушники з різницею частот, наприклад, в 1000 Гц практично не розрізняються. 

Ще один важливий параметр - акустичне оформлення. Навушники можуть бути закритими, і тоді користувач надійно захищений від зовнішнього шуму, а й сам недоступний для спілкування (ефект студії). Відкриті навушники забезпечують більш «натуральний» звук, але пропускають сигнал, що називається, «назовні», що може заважати оточуючим. Напіввідкриті - середній варіант між двома описаними. Додаткова ізоляція від шуму, тип кріплення на голові, складна дужка, наявність або відсутність мікрофона - приємні доповнення «на смак і колір», не пов'язані безпосередньо з прослуховуванням музики або мови. Зате мікрофон допоможе безперешкодно спілкуватися по Skype, а складна конструкція допоможе заощадити місце в сумці. До приємних деталям відноситься наявність регулятора гучності безпосередньо на самих навушниках. Це дозволяє, в разі потреби, зменшити або збільшити гучність, не дістаючи, наприклад, мобільний пристрій з сумки або з-під верхнього одягу.

Просмотров: 1257 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz