Суббота, 20.04.2024, 00:58
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2017 » Март » 11 » Як відновити оббивку салону авто
01:16
Як відновити оббивку салону авто

Станом оббивки салону можна здогадатися, як хазяїн ставиться до автомобіля. Всім доводилося бачити потерті і пропалені цигаркою чохли, численні порізи і розриви тканини. Але якщо чохол можна замінити, то з оббивкою сидінь зробити це буде непросто. Скоріше за все, доведеться робити ремонт на місці, а при складних випадках навіть демонтувати. 

Для ремонту розривів і порізів потрібно шматочок м'якої тканини такого розміру, щоб він на сантиметр-півтора перекривав те місце, де буде встановлений. Акуратно ножицями почистити краю порізу від ниток і з іншого боку приклеїти латку, намагаючись поєднати краї так, щоб домогтися максимального збігу малюнка на тканині. Якщо ж розрив тканини невеликого розміру, можна невеликий голкою і маленькими стібками зашити його, не вдаючись до допомоги латочки і клею. Стібки слід робити так, щоб при закінченні шиття їх не було помітно з лицьового боку.

Якщо ж стався розрив по шву, то ремонт можна зробити на місці, не знімаючи деталь. Слід тільки знайти нитки, найбільш відповідні за кольором матеріалу оббивки. Місце розриву попередньо очищається від старих ниток, краю оббивки підвертаються всередину так, щоб новий і старий шви становили одне ціле. Голкою проходимо шов два рази, для більш міцного з'єднання, стібки робимо не дуже маленькими для того, щоб нитка не прорізала тканина при її натягу, робимо непомітний вузлик для фіксації.

Потрібна рестраврація салону авто?! Тоді вам сюди: Renovering av bilinredning.

Якщо має місце ремонт оббивки шкіряного або вінілового салону, то без такого матеріалу, як рідка шкіра, не обійтися. Наносимо таку речовину на уражену ділянку декілька разів до повного приховування слідів пошкодження. Потім за допомогою спеціального гелю робимо зліпок структури шкіри, а отриману в ході цього плівку накладаємо на ділянку, оброблений рідкої шкірою. На цьому процедура відновлення вважається закінченою.

Більш складна процедура ремонту салону - це відновлення пошкоджених деталей з пластику. Але і такий ремонт цілком можливий в домашніх умовах. Для таких цілей існують спеціальні полімерні склади або гелі-пластифікатори. З допомогою них на пластикових деталях салону видаляються вм'ятини й тріщини. Полімерним складом заповнюються вм'ятини або тріщини і, не чекаючи висихання, повторюється фактура пластика, перезняті з неушкодженої ділянки. Гель-пластифікатор, в свою чергу, маючи певну структуру, може з точністю повторити ремонтовану поверхню.

Але відновлення і ремонт салону полягає не тільки у закладенні тріщин в торпедо і штопанням затятих ділянок. Без чистки салону процедура не може вважатися закінченою. Брудна обшивка стелі, залоснившиеся сидіння і плями на них жодним чином не додають привабливості. Тут доведеться вдатися до спеціальних складів для чищення килимів (якщо велюровий салон), якщо салон шкіряний або дермантіновий, краще всього використовувати засіб по догляду за шкіряними виробами.

Ось деякі з тих засобів, за допомогою яких, можна зробити ремонт салону своїми силами. Але не завжди пошкодження оббивки піддаються домашньому "лікування" і, в більш складних випадках краще звернутися за допомогою до професіоналів, які мають більше навичок і досвіду в проведенні даного типу робіт.

Просмотров: 759 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Март 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz