Пятница, 26.04.2024, 00:48
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2016 » Декабрь » 22 » Як виїхати в Австралію: коротко для початківців
01:42
Як виїхати в Австралію: коротко для початківців

Багато часто запитують, як поїхати в Австралію, і з чого почати. Прямого і точної відповіді на це питання немає, тому що у кожного свій шлях в залежності від його можливостей, бажання і обставин.

Ось коротка, проста стаття - введення для початківців про те, "як виїхати".

1. Потрібно визначитися з візою, яка вам найбільш підійде, і по якій у Вас найбільші шанси поїхати і в перспективі залишитися. Детальний опис віз і умов їх отримання є на сайті Департаменту імміграції www.immi.gov.au. Саме цей сайт повинен стати для вас основним джерелом інформації, а всі інші сайти і форуми слід сприймати тільки як доповнення. Пам'ятайте, що візові правила досить часто оновлюються департаментом, і будьте уважні до джерел інформації в Інтернеті. Ознайомлення з варіантами віз - це копітка робота, що вимагає терпіння і ретельного вивчення деталей. Підходити до неї потрібно з усією серйозністю, тому що це найперший і важливий крок.

2. Пошук і отримання супутніх документів (наприклад, пошук програми навчання і надходження, пошук роботи).

3. Скласти список документів, які вам знадобляться для безпосередньої подачі на візу, і приступити до збору цих документів. Список документів для кожного виду візи свій, знайти цю інформацію можна на офіційному сайті Департаменту імміграції. За деяким категоріям віз списки документів є на сайті австралійського посольства в Москві www.russia.embassy.gov.au. Майже всі документи потрібно буде перекладати англійською мовою.

4. Збір і подача документів. Я завжди ретельно перевіряла всі свої документи і терміни їх дійсності перед подачею. Помилки, навіть через елементарну неуважність, приводили до затримок розгляду заяви.

Плануєте виїзд?! Вам допоможуть тут: visa.cgreality.ru. Професіонали які мають безліч успішних справ.

5. Проходження медкомісії. Для більшості віз до Австралії необхідно пройти медичне обстеження. Це робиться вже після подачі заяви на візу і перевірки ваших документів імміграційним центром. Обстеження платне і має проводитися тільки кваліфікованими лікарями, затвердженими Австралійським урядом. Інформація про це також є на сайті департаменту імміграції.

6. Визначитися з містом, де ви хочете жити і де вам легше буде знайти роботу і влаштуватися. Майте на увазі, що чим більше місто - тим більше можливостей, і, відповідно, іммігрантів теж. Часто люди шукають знайомих і знайомих-знайомих, які живуть в Австралії, щоб хтось міг їм щось підказати або допомогти хоча б трішечки в перший час. Звичайно, є і багато людей, які приїжджають, нікого не знаючи, самі облаштовуються і живуть. Є й інші варіанти: ви вже були в Австралії, наприклад, як турист, чи вас, як студента, зустрічає гід і заселяє в сім'ю або в гуртожиток.

7. Заздалегідь довідатися про ціни на проживання, оцінити перші необхідні витрати і побутові витрати. Якщо ви переезжате надовго, і розраховуєте знайти по приїзду роботу, бажано для перестраховки мати в запасі грошей хоча б на півроку (мінімум 300-400 доларів в місяць на людину тільки на харчування, не забувайте про житло, див. Нижче). Перегляньте заздалегідь вакансії на сайтах з пошуку роботи, спробуйте зрозуміти, куди ви можете подавати і на яку заробітну плату розраховувати. Найпоширеніший сайт з пошуку роботи - www.seek.com.au. Спробуйте підготувати своє резюме англійською. Загалом, заздалегідь підготуйтеся до наступних дій після переїзду.

8. Ви пройшли всі етапи розгляду вашої заяви і отримуєте візу. Про всяк випадок, перевірте свої дані в візі на наявність помилок або помилок! І пора замовляти квитки. Квитки краще замовляти чим раніше, тим краще, так як їх вартість зазвичай збільшується з наближенням дати вильоту. Шукати квитки можна на таких сайтах, як www.expedia.com іwww.kayak.com. При покупці, відразу звертайте увагу на вагу дозволеного багажу і ручної поклажі. Стандартний дозволений вага зазвичай 20 кг, але деякі авіакомпанії (наприклад, Emirates) дозволяють 30 кг багажу.

9. Визначитися з житлом на найперше час по приїзду. Найпоширеніші варіанти тут - готелі, оголошення про оренду житла на короткий термін, гуртожиток для студентів, проживання в родині. Корисні сайти: www.gumtree.com.au, www.airbnb.com.au, www.domain.com.au.

10. Відкриття картки MasterCard або Visa і переказ грошей в валюту. Eсли ви відлітаєте назавжди, то швидше за все продасте більшість майна. Звичайно, краще мати якусь суму готівки, щоб, якщо що, можна було купити поїсти або заплатити за таксі. У Сіднеї, наприклад, майже за все можна розплатитися пластиковою карткою, тому великі суми грошей брати не має сенсу.

11. Збір валіз. Краще це почати заздалегідь, скласти список того, що вам знадобиться в перший час і зібр

Просмотров: 564 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Декабрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz