Вторник, 19.10.2021, 08:21
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Блог
Главная » 2016 » Август » 26 » Системно-векторна психологія Юрія Бурлана
22:22
Системно-векторна психологія Юрія Бурлана

Характерною особливістю наукового знання є його прогрес. В історії психології як галузі наукового знання про психіку (psyche - душа) ми спостерігаємо поступове накопичення емпіричних знань про прояви людської природи. Рідше - бачимо, як окремі дослідники концептуалізуються наявний теоретичний і практичний матеріал в стрункі системи знань, створюють нові напрямки і школи.

У цьому множинність всіляких теорій, підходів в психології, яка позиціонує себе як науки (тобто системи об'єктивних знань), говорить, скоріше, про фрагментарності і несистемність наявного знання, а значить і його малопродуктивних. Таке знання, як показує практика, далеко не завжди має багаторазово підтверджуються позитивні відгуки, опиняючись частіше менш, ніж більш, результативним, не виправдовуючи тим самим суспільні потреби і очікування, покладені на науку про душу людини.

Немає системи і чіткого уявлення, тому що немає розуміння закономірностей в природі і розвитку - тому немає методики - отже, немає результатів, які були б інваріантні. Для «виправлення» цих недоліків тривають численні наукові або навколонаукові дослідження. Прогрес не стоїть на місці.


Системно-векторний психоаналіз Юрія Бурлана - народження системи


Сьогодні в величезному полі психологічних доктрин і імовірнісних підходів системно-векторний психоаналіз Юрія Бурлана відрізняють такі характеристики, як: об'єктивність і предметність, чітка систематизація, обгрунтованість (доказовість), достовірність (проверяемость), відтворюваність (інваріантність результатів). У системно-векторної психології показана Юрієм Бурланом біографія людства - ретроспектива формування і розвитку його психічного - єдиного і восьмімерного, загального обсягу, що складається у нелокального взаємодії кожного з восьми векторів його розвитку і реалізації.

Головною відмінністю системно-векторного психоаналізу Юрія Бурлана можна виділити гарантованість результатів, то є необхідність і ефективність.

У системно-векторному психоаналізі Юрія Бурлана, на відміну від будь-яких інших «психологий», предмет чітко виділений, а не гіпотетично позначений як можливо наявний. З упевненістю можна говорити, що системно-векторний психоаналіз Юрія Бурлана є знанням про загадкове і вислизає об'єкті психології - несвідомому. Про наявність несвідомого і його ролі в поведінці людини стало достеменно відомо ще завдяки З.Фрейду. Однак виділити і представити закономірності його функціонування і розвитку стало можливим саме завдяки дослідженням Юрія Бурлана в системно-векторному психоаналізі.
..
Здавалося б, для психології бути об'єктивною - недосяжна ідея, адже скільки разів твердили світу, що чужа душа потемки, а вже з власної розібратися неможливо свідомо. Багата "емпірична база" проте не мала точних пояснень, обґрунтувань - достатніх і необхідних. Явище позначено - але його природа залишалася не розкритою. Що стосується системно-векторного психоаналізу Юрія Бурлана, то об'єктивність цього знання - характеристика багаторазово підтверджена безліччю приватних і колективних досліджень і спостережень, що виключає суб'єктивність або гіпотетичність системних положень.

Струнка система знань, в якій наявність незв'язаних фрагментів виключено, відображає цілісну і гармонійну картину пристрою психіки. Єдине ціле психічне, яке реалізує себе в мисленні і поведінці вісьмома векторами. Природа восьми заходів, особливості їх сполучуваності являють собою чітко спостерігаються в ситуативному поведінці, а також життєвому сценарії закономірності. Системно векторна психологія підтверджується повсякденним множинним досвідом слухачів тренінгів Юрія Бурлана.

Методика системно-векторного психоаналізу Юрія Бурлана


Через он-лайн тренінги, що проводить юрий бурлан за особливою методикою, психоаналіз стає колективним надбанням кожного. Инвариантность, відтворюваність результатів в кожному конкретному випадку стає природним плодом глибинного занурення у власне несвідоме, вперше розкриває горища і підвали, і звільняється від всілякого психологічного сміття.

Можливість такої глибинної опрацювання несвідомого - приватного і колективного - наслідок особливої ​​методики і методології, яким є системно-векторний психоаналіз Юрія Бурлана.
.
Системно-векторний психоаналіз Юрія Бурлана який суперечить провідним відкриттям в області пізнання людини і природи, зробленим в культурі минулого, сучасних досліджень в області генетики, медицини, фізики, хімії, археології, історії та ін. Нові результати, які стали можливими тільки в системно векторному психоаналізі, в цілому вписуються в наукову, в тому числі і природничо-наукову, традицію, хоча і багато в колишньої картині світу кардинально змінюють. Апробовані і доведені факти різних наук отримують нове розкриття в системно-векторному психоаналізі Юрія Бурлана.

У сукупності теоретичних і практичних знань про людську душу (психіку) системний психоаналіз Юрія Бурлана став відкриттям, що стверджують психологію як науку про психічне, науку про людську душу. Причому, що важливо, таку науку, яка відповідає викликам сучасного суспільства, здатну вирішувати (мається багаторічна база досліджень і результатів) приватні та колективні психологічні проблеми, від найпростіших до найскладніших.

Сам я не довіряю жодним психологіям а вірю тільки Богу.

Просмотров: 458 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2021
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Август 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив записей
Конструктор сайтов - uCoz