Пятница, 26.04.2024, 15:06
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
Реферати [0]
Интересние статьи [124]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Каталог статей
Главная » Статьи » Интересние статьи

6 місць неподалік Києва для вихідного дня

$IMAGE1$

Коли несподівано настає вихідний з гіркотою помічаєш, що не встиг його спланувати, щоб рвонути в подорож. Добірку, яку я хочу Вам запропонувати, можна використовувати як раз для таких випадків. Адже всі ці місця знаходяться не так далеко від Києва і вистачить навіть половини дня, щоб встигнути повернутися до вечора додому.

Отже: 6 місць неподалік від Києва, цікавих не тільки Вам, але і Вашим дітям

1. Коростишівські каньйони

Навколо Коростишева (близько 100 км від Києва), що на Житомирській трасі, є безліч різних покинутих кар'єрів. Одне з найпопулярніших – прямо перед в'їздом в місто з боку Києва Недалеко, вглиб лісу і перед вами відкривається мальовниче штучне озеро, яке тут з'явилося на місці затопленого кар'єру. Скелясті береги, обриви заввишки до 10 метрів – і ось вже готовий карельський пейзаж під боком Києва. До речі, і фотозйомки лав-сторі і весіль у цих місцях гарні виходять. У вихідні дні тут досить багато голосно відпочиваючих, так що майте на увазі при плануванні своєї подорожі.

Замовити білет на поїзд можна тут: Полтава Жмеринка.

2. Дендропарк «Олександрія» у Білій Церкві

В цьому парку ми бували не раз і не втомлюємося в ньому бувати знову і знову. Близько 90 км по одеській трасі. Іноді зручно сюди заглянути навіть просто по дорозі з Одеси. Парк тут величезний (набагато більше ніж в Софіївці) і якось більш душевний, чи що. Є водойми з птахами, архітектурні руїни, скульптури і безліч різної рослинності. Восени тут просто казково. Чисте повітря. Ну і улюблена дитяча розвага – покричати в колонаді «Луна», де слово сказане пошепки в одному кінці, добре чути в протилежному (але діти не говорять пошепки).
Вхід платний – але щодо копійчаний. Після парку можна прогулятися і по самому місту, відвідавши, власне кажучи, білого кольору церква.

3. Музей народної архітектури у Переяслав-Хмельницькому

Всього 95 кілометрів і ми в одному з наших улюблених місць. На виїзді з Борисполя направо вказівник на Переяслав-Хмельницький. Дорога цілком нормальна. Можна заїжджати в саме місто, а можна обмежитися відвідуванням тільки музею народної архітектури. Дуже схоже на Пирогово, хоч і трохи менше. Є, втім, і свої особливості, заради яких все одно варто прокотитися. Чого тільки вартий музей космосу, який знаходиться в приміщенні церкви. Або музей хліба з раритетними тракторами. Всього на території знаходиться 23 музею, за винятком окремих пам'яток культури. Плюс до всього іншого — чисте повітря та гарна природа. По дорозі в місто можна зробити невелику зупинку в селі Рогозів – тут розташована красива дерев'яна церква

4. Заповідник «Кийловская Асканія»

Напевно, найулюбленіша в нашій родині місце з цього списку – це ферма в селі Кийлів, розташоване приблизно в 60 км від Києва. Їхати можна через село Гора і Мартусовку. Дорога цілком нормальна і я не бачу сенсу об'їжджати через Бориспіль (в якому можуть бути пробки) і Рогозів. Ферма знаходиться за селом, посеред густого лісу. Тут можна поспілкуватися з майже ручними тваринами, які вільно бігають серед відвідувачів. У заповіднику є: чорні африканські страуси, в'єтнамські свині, камерунські кози, фазани, пухові курки. На території декілька водойм з лебедями, гусьми і дикими качками. Так само в переваги занесу те, що тут можна прокотитися верхи на коні. Є кафе, де можна покуштувати страусиних страв. Всі без зайвих понтів і досить душевно.

5. Радомишль і музей домашньої ікони

Замок Радомишль звичайно зовсім і не замок, але це найближче місце до Києва, яке все — таки побудовано за правилами фортифікації (тут більше фотографій з музею-папірні). Тут розташований музей домашньої ікони з приватної колекції Ольги Богомолець. Гарна, хоч і не велика, паркова територія, цікаві інтер'єри. Недарма тут проводять виїзні весільні фотосесії і церемонії.

6. Этносело Бузова

Суміш ферми і музею архітектури і побуту, але приправлена інтерактивом і майстер-класами – все це в етнографічному комплексі «Этносело». Насправді це готельно-ресторанний комплекс, але господарі тут постійно проводять різного роду розважальні заходи, а вхід-безкоштовний, з метою популяризації українського побуту (ну і себе звичайно теж). Є міні-зоопарк, від чого діти в захваті, а також є можливість взяти участь у різних майстер-класу.

Категория: Интересние статьи | Добавил: 329 (24.03.2017)
Просмотров: 936 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2024
Вход на сайт
Поиск
Конструктор сайтов - uCoz