Среда, 18.09.2019, 00:00
Интересные статьи на все тематики
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Меню сайта
Категории раздела
Реферати [0]
Интересние статьи [124]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
 Каталог статей
Главная » Статьи » Интересние статьи

Як реструктурувати іпотечний борг, якщо ви втратили роботу?

Якщо позичальник втратив роботу, він повинен знати, що з 1 січня 2009 року почала працювати Агентство з іпотечного житлового кредитування (АІЖК). Вона досить виразно визначає умови, за яких позичальник може отримати фінансову допомогу.
Спочатку отримати державні гроші могли ті, хто втратив роботу через скорочення штатів або втратив основну частину своїх доходів.
Як реструктурується іпотечна задолжность конкретно по категоріям громадян можна дізнатися на сайті АІЖК.
Розглянемо кроки, які повинен зробити позичальникові, якщо він в даний момент не в змозі виплачувати іпотеку.
1.Вначале потрібно реструктурувати основну частину боргу. Для цього ще до розробки програми звертаються в банк, який дав іпотеку. Банк у цьому випадку робить повторний андерайтинг і пропонує позичальникові реструктурує-вать задолжность і чи зробить розстрочку відсотків по кредиту або зробить це за основним боргом, запропонує продати придбане за позикою житло і купити замість нього менш дорогу нерухомість. Розмір боргу стане менше.
Але це добре тим, купив у кредит житло екстра-класу і має в запасі якісь заощадження. Іншим же краще скористатися грошима правитель-ства.

А взагалі, я рекомендую самим до цього не братись, краще звурнутись сюди: 
Це саме те місце, де шанси на реструктиризацію виростають у рази, більше 1000 справ уже виграно.

2.Визначте, є у вас право на отримання допомоги. Розмір доходу вас і членів сім'ї не повинен бути менше прожиткового мінімуму
3. Ви повинні точно знати, що квартира, отримана вами по іпотеці до 1 грудня 2008 року - єдина нерухомість не тільки для вас, але і для інших членів сім'ї, прописаних на вашій житлоплощі. Часто буває, що позичальники мають спільну власність в житло своїх батьків або інших родичів, що живуть на території РФ, т.ч. можна довести це не єдине ваше житло.
Іноді буває, що чоловік і дружина, які взяли іпотечний кредит під заставу бу-дущей квартири, мають у одного з подружжя у власності житлоплощу в іншому місті, отримана у спадок. У такому випадку сподіватися на дер-дарчу допомогу краще не треба. Продайте готівкову квартиру і заплати-ті борги банку.
4. У власності в сім'ї бажано не мати іншого майна об-пропонованого податком (дача, гараж, автомобіль), і крім того цінних паперів і вкладів у банку. Як порада: автомобіль оформите на сестру, іншу квартиру на брата, дачу - на дядечка і т.д.
5. Сума кредиту і розмір придбаної квартири повинні відпо-вовать нормам АІЖК. Це без питань позбавляє держдопомоги власників еліт-ного квартир, заміських особняків і житла бізнес-класу.
Якщо ви живете один, ваша житлоплоща не повинна бути більше 45 кв.метрів. Якщо ви проживаєте удвох в квартирі, взятої в іпотеку, - то 30 «квадратів» на одну людину. Коли сім'я з трьох осіб - по 25 метрів на кожного. Така норма (по метрам, за вартістю) може варіюватися залежно від регіону.
І важливо щоб квартира розташовувалася в зданому і добудованому будинку. До кризи банки оформляли в позику на житло в недобудованих будинках. У банк представлялася в заставу не квартира, а лише право вимоги на неї. Це було порушення, тому що уявлення нерухомості в заставу реально толь-ко після здачі об'єкта в користування та реєстрації права володіння. Якщо за-позичальника залишився без грошей і з недобудованою квартирою ніхто йому допомогу надавати не буде.
В агентство подається документ, що підтверджує реєстрацію в службі зайнятості та копію трудової книжки, а також довідка про величину пен-Сіон виплат (якщо такі є). Якщо у членів сім'ї є доходи вони теж являють копії трудових книжок і довідку 2-ПДФО. Чи не примі-шают копія свідоцтва про шлюб (або розлучення), якщо є, представляється графік виплат по кредиту, який потребує реструктуризації.
Всі зібрані документи відносяться або в банк, що видав кредит, або в місцеве відділення АІЖК. Якщо питання вирішиться позитивно ви отримаєте кошти розмірі не більше ніж 12 щомісячних виплат по вашому ипотеч-ному позиці. Як зрозуміло з викладеного, пільговим періодом, на який отсро-чиваются виплати по іпотеці, є рік ..
На ділі це означає, що позичальник буде з місяця в місяць протягом року буде оплачувати не повністю щомісячний внесок, а суму набагато меншу, відсутню частину відшкодовується з коштів, що надаються. Вся ця операція робиться для того, щоб позичальник протягом року знайшов добре оплачувану роботу і підняв рівень доходів до необхідного. Але потрібно знати, що це не подарунок, а після закінчення року позичальникові потрібно буде або збільшити щомісячні виплати, або збільшити термін повернення іпотечного боргу до тих пір поки він не поверне всі кошти, виділені йому як допомога по даній програмі.
У програмі АІЖК важливі два моменти: житло має бути єдність-вим і який розмір наявних коштів після вирахування щомісячної виплати по іпотеці.
Потрібно знати, що описана можлива тільки, якщо ви енергійні і вірите в свої сили. Якщо ж ні, ви потрапите в ще глибшу боргову яму.

Категория: Интересние статьи | Добавил: 329 (01.07.2015)
Просмотров: 394 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2019
Вход на сайт
Поиск
Конструктор сайтов - uCoz